Na mocy dekretu biskupa elbląskiego powstało Diecezjalne Centrum Światowych Dni Młodzieży. Działa w Elblągu przy ul. Mostowej 18, gdzie zgłaszać się mogą wszyscy zainteresowani udziałem w organizowanej imprezie.

Diecezjalne Centrum Światowych Dni Młodzieży, które mieści się przy ul. Mostowej 18 urzęduje w każdą środę w godz. 10.00-12.30. Dyrektorem centrum jest ks. kanonik dr Wojciech Skibicki.

Do zakresu działań centrum należy: rejestracja grup gości oraz diecezjalnych grup udających się na ŚDM do Krakowa, komunikacja z grupami, przygotowanie grup wolontariuszy, działania promocyjne, współpraca z urzędami i instytucjami miejskimi, prace logistyczne dotyczące dni diecezjalnych ŚDM wraz z przygotowaniem tłumaczeń.

W razie pytań lub wątpliwości można kontaktować się drogą mailową: sdm2016@mde.elblag.pl lub telefonicznie: 609 299 680.

 

Doświadczenie wspólnoty to jedno z najpiękniejszych owoców uczestnictwa w Światowym Dniu Młodzieży! Zapraszamy na XXXI Światowy Dzień Młodzieży, 2016, w wymiarze diecezjalnym i międzynarodowym w Krakowie – motto spotkań“Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7)

 

Więcej informacji (rejestracja, udział, grupy diecezjalne) na stronie: www.mde.elblag.

Diecezjalne Centrum Światowych Dni Młodzieży
Tagi:                

Dodaj komentarz