28.03.2016, Poniedziałek Wielkanocny,

Mt
28,8-15

07.00

Śp. Lidia Stankiewicz – we wspomnienie imienin, mąż Jerzy, rodzice, teściowie i rodzeństwo z obu stron.

08.30

Śp. rodzice: Irena i Karol Żebrowscy, wnukowie: Karol Bednarski – 2 r. śm., Kamil Bednarski – 1 r. śm., Józef Szwajkowski – 5 r. śm., Marian Mańka, rodzice: Czesława i Henryk Mikulscy, dziadkowie z obojga stron – intencja od rodziny.

08.30

Śp. zmarli z rodziny Falkowskich: Zofia – 11 r. śm. i Jan – 10 r. śm.
10.00 Śp. Zbigniew Grzybowiński – 9 r. śm.
10.00 Śp. Aurelia i Józef Smalec.
11.30 Śp. Irena i Marian Wysoccy.
11.30

Śp. Władysława Skrzypczyk – 1 r. śm., Leon Skrzypczyk.

11.30

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Julianny z okazji 1 r. urodzin.
13.00 Msza chrzcielna
18.00

Śp. Janina Piwowarczyk – 20 r. śm., Alina Przewodowska – 6 r. śm.

29.03.2016, wtorek

J
20,11-18

07.00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie duszy
i ciała, dobre wybory drogi życiowej dla Macieja i Zofii.
07.00
08.30 Śp. Józef Wiśniewski – 1 gr.
08.30

Śp. Kunegunda Dąbkowska – 1 r. śm., Edmund Dąbkowski i Konstanty Straus.

18.00

Śp. Maria Otłowska – 5 r. śm.
18.00 Śp. Bogdan Kozłowski – 30 dzień po pogrzebie.
18.00

Śp. Sławomir Żukowski – 1 r. śm. oraz zmarli z rodziny Żukowskich.

30.03.2016, środa

Łk
24,13-35

07.00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie duszy
i ciała, dobre wybory drogi życiowej dla Macieja i Zofii.
07.00

08.30

Śp. Józef Wiśniewski – 2 gr.
08.30 Śp. Jozefa Biedroń.
18.00 O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Inesy i Łukasza oraz ich dziecka, które się narodzi.
18.00

Śp. Maria i Józef Sokołowscy, Rozalia i Henryk Natkaniec, Janina Ligier oraz dziadkowie z obojga stron.

18.00

W intencji próśb i podziękowań do MBNP

31.03.2016, czwartek

Łk
24,35-48

07.00

Śp. Anastazja Zielińska; Mirosław Nahorski i zmarli z rodziny.
07.00
08.30 Śp. Józef Wiśniewski – 3 gr.
18.00 Śp. Jerzy Koczara – 30 dzień po śm.
18.00 Śp. Krzysztof Kłosiński – 30 dzień po śm.
18.00

O rychłą beatyfikację Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego.

01.04.2016,

I piątek
m-ca

J
21,1-14

07.00

Śp. Stefania Laszuk – 1 gr.
07.00 Śp. Mieczysław Tymoszczuk – 12 r. śm.
08.30 Straż Honorowa NSPJ
08.30 Śp. Józef Głowacki – 10 r. śm., wszyscy zmarli z rodziny.
16.30

Śp. Eleonora Lach – 47 r. śm. i Grażyna Lach.

18.00

Śp. Józef Wiśniewski – 4 gr.
18.00 Dziękczynna za uzyskane zdrowie dla Stefana z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej oraz spokój duszy dla dawcy nerki.
18.00

Śp. Sylwester Bryl – 15 r. śm.

02.04.2016,

I sobota
m-ca

Mk
16,9-15

07.00

Śp. Stefania Laszuk – 2 gr.
07.00
08.30 Abyśmy wszyscy mogli doświadczyć Miłosierdzia Boga, który wciąż niestrudzenie nam przebacza i to miłosierdzie okazywali na co dzień każdemu człowiekowi.
08.30

Śp. Anna Grzejszczak – 11 m-c po śm.

18.00

Śp. Rozalia Kawalec, Ludwika, Aniela i Jan.
18.00 Dziękczynna za 95 lat życia Franciszka Ossowskiego oraz 45 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Barbarę i Jerzego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia dla Jubilatów i ich rodziny.
18.00

Śp. Józef Wiśniewski – 5 gr.

18.00

Śp. Wacław Socha – 8 r. śm., Adela i Sylwester Socha, rodzice z obojga stron, wszyscy zmarli z rodzin: Sowińskich i Grudzińskich.

03.04.2016, Niedziela Miłosierdzia,

J
20,19-31

07.00

Śp. Stanisław Wiśniewski – 14 r. śm., Leokadia i Zofia Wiśniewskie, rodzice z obojga stron, Janina Rogala.
08.30 O Miłosierdzie Boże dla Heleny.
08.30

Śp. Jan Augustynowicz – 14 r. śm. oraz zmarli rodzice, teściowie i brat – Zbyszek.

08.30

Śp. Mieczysław Tymiński – 11 r. śm.
10.00 Śp. rodzice: Gertruda Sabiniarz – 6 r. śm., Konrad Sabiniarz oraz Jadwiga Żerdzińska – 5 r. śm., Mieczysław Żerdziński.
10.00

Śp. Stefania Michalak – 5 r. śm., Antoni i Andrzej Michalak, Maria i Maksymilian z rodziny Groszewskich.

10.00

Śp. Stefania Laszuk – 3 gr.
11.30 Śp. Edmund Madeja  – 25 r. śm., zmarli z rodzin: Żmudzkich i Stawickich za całą rodzinę Madeja.
11.30

Śp. Józef Sugalski – we wspomnienie urodzin oraz Irena i Janusz Sugalscy.

11.30

Śp. Helena i Zbigniew Radygosta – Łukasiewiczów, Danuta i Henryk Wilga, zmarli z rodziny: Malinowskich, Wilgów, Łukasiewiczów, żołnierze AK.
13.00 Śp. Józef Wisniewski – 6 gr.
18.00

Śp. Zbigniew-Aleksander Troszkiewicz – 12 r. śm., Romuald Szemioto – 2 r. śm. oraz zmarli z rodzin: Troszkiewicz i Szemioto.

 

28 III – 3 IV 2016
Tagi:            

Dodaj komentarz