poniedziałek,

25.04.2016 r.

 

Mk 16,15-20

07.00 Śp. Stefania Laszuk – 25 gr.
07.00 Dziękczynna za dar łaski Chrztu Świętego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Marka-Zdzisława Maciejewskiego.
08.30 Śp. Józef Wiśniewski – 28 gr.
08.30 Śp. Bogdan Pepliński, 4 m-c po śmierci – o Miłosierdzie Boże.
18.00 Śp. Stanisława Pałka – 13 r. śm., Wacława Pałka – 6 r. śm. oraz zmarli: Aneta i Jan Bartkowscy; Aniela i Jan Ciesielscy oraz Sławomir Pałka –
2 r. śm.
18.00 Śp. Krystyna Sznajder – intencja od Żywego Różańca.
18.00 Śp. Franciszek Maksymowicz – 30 dzień po śm.
wtorek,

26.04.2016 r.

 

J 14,27-31a

07.00 Śp. Stefania Laszuk – 26 gr.
07.00  
08.30 Śp. Józef Wiśniewski – 29 gr.
08.30 Śp. Marcin Czerpiński i zmarli z rodziny.
18.00 Śp. Ryszard Reszka –11 r. śm., zmarli z rodzin: Reszka i Kamińskich.
18.00 Śp. Mirosław Sawka – 14 r. śm.
18.00 Śp. Zenona Niedźwiecka – 30 dzień po śm.
środa,

27.04.2016 r.

 

J 15,1-8

07.00 Śp. Stefania Laszuk – 27 gr.
07.00 Śp. Maria Nyka-Piekarska – 19 r. śm.
08.30 Śp. Józef Wiśniewski – 30 gr.
08.30 Śp. Ryszard i Władysław Chmielewscy.
18.00 Śp. Bożenna Balcerzak – 30 dzień po śm.
18.00 Śp. Krystyna Sznajder – m-c po śm.
18.00 W intencji próśb i podziękowań MBNP
czwartek,

28.04.2016 r.

 

J 15,9-11

07.00 Śp. Zygmunt, rodzice z obu stron, Wacław Zygmunt i Aleksander.
07.00 Śp. Stefania Laszuk – 28 gr.
08.30 Śp. Eryk Mazare.
08.30  
18.00 Śp. Władysława, Franciszek, Bonifacy, Krystyna, Andrzej z rodziny Czarneckich oraz zmarli z rodzin: Osłowskich i Wasilewskich.
18.00 Dziękczynna za 93 lata życia Agaty z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej i zdrowie na dalsze lata dla Jubilatki i jej rodziny.
18.00 O rychłą beatyfikację Sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
piątek,

29.04.2016 r.

 

Mt 11,25-30

07.00 Śp. Stefania Laszuk – 29 gr.
07.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia dla Danuty i Józefa.
08.30 Śp. Eryk Mazare.
18.00 Śp. Helena Lemanek – 4 r. śm., Benedykt Lemanek oraz zmarłe rodzeństwo i rodzice z obojga stron.
18.00 Śp. Sławomir Ciechorski – 30 dzień po śm.
18.00 Śp. Wacław Łuksza – 10 r. śm., Ludwika Łuksza – 4 r. śm., Ryszard Przytuła – 35 r. śm.
sobota,

30.04.2016 r.

 

J 15,16-21

07.00 Śp. Stefania Laszuk – 30 gr.
07.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
08.30 Śp. Eryk Mazare.
08.30 O Boże błogosławieństwo dla Mieczysław i Małgorzata – w rocznicę ślubu; Janina, Mariola, Magdalena, Marcin, Marta, Michał, Patrycja, Klaudia, Jerzy, siostry i bracia, przyjaciele i nieprzyjaciele.
18.00 Śp. Bronisław Michałek – 30 dzień po śm.
18.00 Śp. Danuta Klein – 1 r. śm.; Zofia Klein.
18.00 Śp. Mieczysław Kapela – o Boże Miłosierdzie.
 

 

VI Niedziela Wielkanocna,

01.05.2016 r.

 

J 14,23-29

07.00 Śp. Łucja i Franciszek Puzdrowscy.
08.30 Śp. Eryk Mazare.
08.30 Śp. Ludwika Jonik – 1 gr.
10.00 Śp. Władysława Kulwicka, Krzysztof Kulwicki, Jan Frątczak.
10.00 Śp. Zdzisław, Stanisława i Zenon Bożyczko, Maria i Teofil Bożyczko oraz za zmarłych z obojga stron.
10.00 O Boże błogosławieństwo, miłość i zgodę dla pracowników i ich rodzin oraz nawrócenie niewierzących i wątpiących.
11.30 Śp. Janina i Lucjan Skrobun, Genowefa Piotrowska.
11.30 Śp. rodzice: Adam i Zuzanna Kwiatkowscy; brat – Franciszek Kwiatkowski – 10 r. śm.; Sylwester Rutkowski – 20 r. śm.; Stanisław Lubiak – 19 r. śm.
11.30 Śp. Helena, Zygmunt, Ryszard Młotkowscy oraz wszyscy zmarli z rodziny Młotkowskich.
13.00 Śp. Krystyna Piotrowska – 13 r. śm., Jan i Mikołaj Piotrowscy.
18.00 Śp. Jadwiga Janowicz – 1 gr.
18.00 Śp. córka – Jadwiga Malinowska – 15 r. śm., mąż – Jan Bieńkowski oraz zmarli rodzice i teściowie.
25.04 – 1.05.2016r.
Tagi:    

Dodaj komentarz