ostatnie już SPOTKANIE ORGANIZACYJNE:
Niedziela, 24 lipca, godz. 16:00 – sala Domu parafialnego

Elbląg – Jasna Góra, 28.07 – 11.08.2016

Już dziś zachęcamy do udziału w 24. Elbląskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę! Pielgrzymka – jak mówią doświadczeni pątnicy – jest szansą, aby jeszcze bardziej (albo w ogóle) poznać Boga, drugiego człowieka i siebie. To czas wyjątkowych, radosnych i zarazem wymagających rekolekcji w drodze – zwłaszcza dla ryb, którym zaczyna brakować już tlenu 🙂

Wszystkich zainteresowanych, a także tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad udziałem w EPP zapraszamy na ostatnie już spotkanie organizacyjne w Niedzielę, 24 lipca do sali Domu parafialnego na godz. 16:00.

Osoby, które z różnych przyczyn nie będą mogły wziąć udziału w pielgrzymce, wszystkich chorych i cierpiących prosimy o modlitwę w intencji tego dzieła.

Zapisy – w kancelarii / w zakrystii / u ks. Bartosza / u ks. Jarosława

PS. Aby wyruszyć w drogę, potrzebujemy wsparcia, wyprawki. Z tym apelem zwracamy się do Was, Siostry i Bracia i prosimy o pomoc. Zbiórki intencji oraz ofiar na potrzeby naszej grupy odbędą się w Niedziele  26 czerwca, 10 i 24 lipca.

Intencje oraz pytania kierować można także na adres mailowy: katedra.elblag@gmail.com. Ofiary można również przekazywać drogą bankową – nr konta 94 1020 3583 0000 3502 0075 2444 z dopiskiem pielgrzymka.

plakat 24 EPP

XX EPP – zwiastun, lata dwudzieste 🙂

XX EPP – zwiastun, wersja oficjalna

Więcej – w zakładce Kościół elbląski, EPP

OCHRZCZENI BY ŻYĆ
Tagi:                                    

Dodaj komentarz