Poniedziałek 16 X 2017; Łk 11,29-32

07:00 Śp. mąż Jerzy Byzdra – 16 r. śm., córka – Lidia Stankiewicz, rodzice, teściowie i rodzeństwo z obojga stron

07:00  Śp. Marie i Paul Buward.

08:30  Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 16 gr.

18:00  Śp. Helmut Józef Kalinowski – 30 dzień po śm.

18:00  Śp. Marianna Gryciuk – 30 dzień po śm.

18:00  O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla córki Danuty Wójcik.

 

Wtorek 17 X 2017; Łk 11,37-4

07:00   Śp. Bolesław Łuniewicz.

07:00   Śp. Kazimierz Surowiec.

08:30   Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 17 gr.

18:00 W intencji Małgorzaty z okazji imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

18:00

18:00

 

Środa 18 X 2017; Łk 10,1-9

07:00   Śp. Mory Manson, rodzice Józefa i Kazimierz Sajko.

07:00   Śp. Kazimierz Nabakowski – 12 m-c po śm.

08:30   Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 18 gr.

18:00 Śp. Stefania Filipowska, Zbigniew Filipowski – 8 r. śm., Zdzisław Filipowski – 33 r. śm. oraz zmarli z rodziny

18:00   Śp. Jerzy Wróbel – 3 m-c po śm.

18:00   W intencji próśb i podziękowań do MBNP

 

Czwartek 19 X 2017; Łk 11, 47-54

07:00   Śp. rodzice: Bernadeta i Alfons Witkowscy, Jakub i Janusz Kazimierczak.

07:00   Śp. Konrada Kraśnieńska.

08:30   Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 19 gr.

18:00 Śp. Józef Kudrycki – 27 r. śm., Maria, Tadeusz, Stefan, Józef, Edward, Jan, Maria, Stanisława, Krystyna, dziadkowie i babcie z obojga stron

18:00   Śp. Aniela Kulesza – 30 dzień po śm.

18:00   Śp. Stanisław Kaszyc – 8 r. śm.

 

Piątek 20 X 2017; Łk 12,1-7

07:00  Śp. Zofia Nowak.

07:00  Śp. Wincenty Orkwiszewski.

08:30  Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 20 gr.

18:00  Śp. Stanisław – 1 r. śm. i Danuta Olszakowie.

18:00  Śp. Urszula Górka – 11 r. śm. oraz rodzice z obojga stron.

18:00

 

Sobota 14 X 2017; Łk 11, 27-28

07:00  Śp. Mieczysław Jurczyk.

07:00  Śp. Wanda Kulwicka.

08:30  Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 21 gr.

08.30  Śp. mama Anna – 8 r. śm.

18:00  Śp. Ewa Freda – 2 r. śm.

18:00  Śp. Witold Kowalewski – 5 rz. śm. Maria Figlarz oraz rodzice z obojga stron.

 

Niedziela 22 X 2017; Mt 22,15 – 21

07:00  Śp. mąż Zbigniew – 4 r.. śm., rodzice z obojga stron oraz rodzeństwo.

08:30 Dziękczynna za 50 lat życia Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Jubilata, żony i synów.

08:30  Dziękczynna za otrzymane łaski w 10 r. ślubu Agnieszki i Grzesia z prośbą o Bożą miłość i błogosławieństwo oraz zdrowie i szczęście na dalsze lata wspólnego pożycia małżeńskiego dla Jubilatów i ich córeczki Hani.

10:00  Śp. Irena Lepak – 1 r. śm.

10:00  Śp. Bożena – 8 r. śm. i Kazimiera – 25 r. śm. Olbryś, Jan Olbryś, Halina – 13 r. śm. i Zbigniew – 8 r. śm. Artymiak oraz zmarli z rodzin: Olbryś, Smolińskich i Artymiak

11:30  Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 22 gr.

11:30 W intencji Oliwiera z okazji 6 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, świętego Patrona i potrzebne łaski na dalsze lata życia

11:30  Śp. Marian i Irena Wysoccy, Aleksandra i Piotr Masiewicz.

13:00  Msza Święta Chrzcielna

18:00  Śp. Stanisław Jarkowski – 1r. śm.

 

Intencje Mszy Świętych (16.10 – 22.10.2017r.)
Tagi:    

Dodaj komentarz