Poniedziałek 30 X 2017; Łk 13,10-17
07:00 W intencji Siostry Miriam i mieszkańców Domu ul. Mostowa 17
07:00 Śp. Andrzej Puławski
08:30 Śp. Irena i Eugeniusz Jeremicz – 30 gr
08:30 O zdrowie i potrzebne łaski dla syna Pawła Putkowskiego z okazji 11 urodzin
18:00 Śp. Marianna Pawłowska – 3 rocz. śmierci.
18:00 Śp. Elżbieta Bortkiewicz – 30 dzień po śmierci.
18:00 Śp. Mieczysław Juśko; rodzice: Kardyś i Juśko oraz zmarli z rodziny Chmielowiec i Starzec
Wtorek 31 X 2017; Łk 13,18- 21
07:00 Śp. Genowefa Dymitrowicz – 7 rocz. śm.
07:00 O nawrócenie i Boże błogosławieństwo dla Iwony
08:30 Śp. mama – Bronisława, mąż – Bogdan, tata – Stanisław, teściowa – Czesława, teść – Antoni, Ks. Franciszek, zmarli z rodzin: Majewskich, Antoni, Jadzia, Marianna, Marek, brat – Stanisław, dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00 Za zmarłych z rodziny Plawgo
18:00 Śp. Stanisław Pac – 7 rocz. śm.
18:00  Śp. Zofia i Franciszek Kwidzińscy; Irena i Józef Panfil oraz zmarli z rodziny Michalskich i Kwidzińskich.
Środa 01 XI 2017; Mt 5,1- 12a  Wszystkich Świętych
07:00 Śp. Stanisław, Jadwiga, Marian, Maria, Sylwester, Tadeusz, Władysław, Zofia, Maria Lis i dziadkowie z obojga stron
08:30 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących, aby mogły cieszyć się obcowaniem z Panem Bogiem w Niebie
08:30 Śp. Stefan, Adam, Kazimierz, Katarzyna Lewandowscy; Aniela i Tadeusz Ligoccy oraz zmarli z obojga stron.
10:00 Śp. rodzice: Stanisław i Anna; synowie: Ryszard i Bogusław;  wnukowie: Sławomir i Marcin; synowa – Hanna; dziadkowie: Anna i Andrzej, Stefan i Maria; siostra – Marianna; bratowa – Maria, mąż – Eugeniusz; krewni, znajomi i zmarli Księża z parafii.
10:00 Śp. Ryszard Wędzicki – 25 rocz. śm. zmarli rodzice i rodzeństwo z rodziny Wędzickich i Sarneckich
10:00 rez.
11:30 Śp. Bronisława(k) Zalewska – 1 rocz. śm.
11:30 Śp. Grażyna Lach – 6 rocz. śm., Józef Lach – 24 rocz. śm., Eleonora(k), Zofia, Władysław, Jadwiga i Zdzisław Pawłowscy
13:00 Śp. Marcel Rychlak – 8 rocz. śm.
18:00 Msza Zbiorowa Gregoriańska za Zmarłych
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek 02 XI 2017; J 11, 32- 45 Wszystkich Wiernych Zmarłych
07:00 rez.
08:30 Śp. Stanisława(k) i Feliks Śliwińscy oraz Janina i Aleksander Giedrojć
08:30 Śp. Mieczysław Jurczyk – 7 m-cy po śmierci
10:00 Śp. Marek Jankowski – 30 dzień po śmierci
10:00 Śp. Franciszka(k) i Antoni Lichocińscy; siostra – Janina Kuźba; brat – Ryszard Lichociński; mąż – Tadeusz Silnicki oraz jego rodzice.
18:00 Śp. Magdalena, Władysław, Melania, Witold i Wojciech Aniszewscy.
18:00 Śp. Ryszard Sowiński – 3 rocz. śm.
18:00 Śp. Anna Grzejszczak oraz zmarli rodzice z obojga stron i Seweryna(k) Antecka
18:00 Msza Zbiorowa Gregoriańska za Zmarłych
Piątek 03 XI 2017; Łk 14,1- 6
07:00 rez.
07:00 Dziękczynna z okazji urodzin Romualdy(k) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na drodze uświęcenia.
08:30 Straż Honorowa NSPJ
08:30 Śp. Wacław Kopka – 21 rocz. śm.
18:00 Śp. Bp Andrzej Śliwiński, zmarli Kanonicy Kapituły Katedralnej i zmarli Księża.
18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jarosława, Grażyny i Marii oraz ich rodzin.
18:00 Śp. Władysław Puzio – 11 rocz. śm., Czesława(k) Puzio – 29 rocz. śm.
18:00 Msza Zbiorowa Gregoriańska za Zmarłych
19:00 Msza w intencji Myśliwych – św. Huberta
Sobota 04 XI 2017; Łk 14,1. 7 – 11
07:00 rez.
07:00 Śp. Teresa Kobierowska
08:30 Za zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z rodzin wspólnoty aby wszyscy mogli cieszyć się Królestwem Niebieskim, dzięki modlitwie Kościoła.
08.30 W intencji Dzieci Róży Różańcowej – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
18:00 Śp. Ja, Piotr i Paulina Sierant; Józef i Marianna Duda; Piotr i Janina Orłowscy; Marianna, Michał i Józefa (k) Duda.
18:00 Śp. Gerard Schramke – 19 rocz. śm., Krystyna Schramke, Genowefa Cholibska, Maria Wiśniewska, Robert Lewandowski.
18:00 Msza Zbiorowa Gregoriańska za Zmarłych
Niedziela 05 XI 2017; Mt 23,1 – 12
07:00 Śp. rodzice: Stanisława(k) i Stanisław Kuryło, zmarli z rodzin: Radawieckich i Kasprzaków
08:30 Śp. Józefa(k) i Józef Babalscy, Stefania, Konrad i Bogdan Zalewscy; Jadwiga, Tadeusz, Mariusz Malec; Janina i Stanisław Ankutowicz; Robert Kowalski; Milena Chojnowska; Aleksander Pikuliński; oraz wszyscy zmarli z rodzin: Drapiewskich, Ignerskich, Chomiczewskich, Galińskich, Rynkowskich.
08:30 Śp. Bolesław, Marianna, Barbara, Andrzej, Jan, Marian, oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
08:30 Śp. zmarli z rodzin: Musiałów, Leśniewskich, Niżników, Nowaczyk oraz dalszych krewnych
10:00 Śp. Sławomir Młynarski oraz rodzice z obojga stron
10:00 Śp. Elżbieta Butowska – 2 rocz. śm., Zofia i Stefan Malczyk oraz Lech Madej.
11:30 Śp. Sławomir Pawłowski – 23 rocz. śm.
11:30 Śp. Zofia Raczkowska – int od Henryka z rodziną
13:00 Śp. Iwona Kaszubska – 5 rocz. śm.
18:00 W intencji zmarłych profesorów Elbląskich Uczelni
18:00 Msza Zbiorowa Gregoriańska za Zmarłych
Intencje Mszy Świętych (30.10 – 05.11.2017r.)
Tagi:    

Dodaj komentarz