Poniedziałek 17.09.2018 Łk 7,1-10
07:00 Rez.
07:00  
08:30 Śp. Alicja Klaman – 11 miesiąc po śm.
08:30 Śp. Zdzisław Józefczyk – 18 gr
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 7 gr
18:00 Śp. Andrzej Huszcza – 17 gr
18:00 Śp. Ryszard Krawczyk; Bogumiła (k) i Jan Sokołowscy
Wtorek 18.09.2018 Łk 2, 41-52
07:00 Śp. Irena Dudzic-Kamm – we wspomnienie urodzin
07:00 Śp. zmarli z rodzin: Mackiewicz, Wójcinowicz, Michno
08:30 Śp. Wiktoria – 27 rocz. śm., Sławomira(k) – 34 rocz. śm. i zmarli z rodzin: Czrnogórskich, Trętowskich oraz Bogusław Czarnogórski
08:30 Śp. Zdzisław Józefczyk – 19 gr
18:00 Śp. Henryka(k) Strzelec – 30 dzień po śmierci.
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 8 gr
18:00 Śp. Andrzej Huszcza – 18 gr
18:00 Śp. Ewa Stancel – 11 rocz. śm., Monika i Władysław Rochoń, Jadwiga i Edward Nowak, Hanna Kochanowicz, Mikołaj Kakojejko, Kazimierz Drozdowski, Stanisław Machura, Aniela, Józef, Aleksander Starańczak
Środa 19.09.2018 Łk 7, 31-35
07:00  
07:00  
08:30 Śp. Zdzisław Józefczyk – 20 gr
08:30 Śp. Śp. Andrzej Huszcza – 19 gr
18:00 Śp. Henryk Burakowski – 4 rocz. śm., Gabriela Skowrońska, Jan i Gertruda Burakowscy
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 9 gr
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek 20.09.2018 Łk 7, 36-50
07:00  
07:00  
08:30 Śp. Zdzisław Józefczyk – 21 gr
08:30 Śp. Czesława(k) Puzio – 30 rocz. śm., Władysław Puzio
18:00 Śp. Aniela Kulesza – 1 rocz. śm.
18:00 Śp. Andrzej Huszcza – 20 gr
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 10 gr
18:00 Śp. Kazimiera Otremba – 7 rocz. śm., zmarli z rodziny: Otrembów, Biernackich i Strączków
Piątek 21.09.2018 Mt 9, 9-13
07:00  
07:00 Śp. Elżbieta Aszkiełowicz – 30 dzień po śmierci
08:30  
08:30 Śp. Zdzisław Józefczyk – 22 gr
18:00 Dziękczynna za 80 lat życia Marii i Zofii z prośbą o Boże błogosławieństwo wszelkie potrzebne łaski dla nich oraz ich najbliższych
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 11 gr
18:00 Śp. Andrzej Huszcza – 21 gr
Sobota 22.09.2018 Łk 8,4-15
07:00 Śp. Anna Szewczyk-Konefał 30 dzień po śmierci
07:00 Śp. Teresa Klimczak – 4 rocz. śmierci
08:30 Śp. Anna Duszak – 30 dzień po śmierci
08:30 Śp. Zdzisław Józefczyk – 23 gr
08:30 Śp. Irena Herkt – 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 12 gr
18:00 Dziękczynna za 24 lata pożycia małżeńskiego Stanisławy(k) i Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia w zdrowiu i szczęściu dla małżonków i ich synów.
18:00 Śp. Andrzej Huszcza – 22 gr
Niedziela 23.09.2018 Mk 9, 30-37
07:00 Śp. Kasia de Brej
08:30 Śp. Andrzej Huszcza – 23 gr
08:30 Śp. Henryk Oracz – 14 rocz. śm., Maria Oracz oraz rodziców z obojga stron Burzyńskich i Oraczów
08:30 Śp. Zdzisław Józefczyk – 24 gr
10:00 Śp. Aurelia i Mateusz – we wspomnienie imienin oraz wszyscy zmarli z rodziny z obojga stron
10:00 Dziękczynna za 30 lat pożycia małżeńskiego Liliany i Marka Michalak z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski na dalsze wspólne życie dla Jubilatów i ich rodziny
10:00 Śp. Antonika Bułka – 10 rocz. śm., Symforian Bułka – 15 rocz. śm.
11:30 Śp. Robert Jakubowski – 13 gr
11:30 Śp. Andrzej, Zygmunt i zmarli z rodziny Ruczyńskich
13:00 Msza Święta Chrzcielna
18:00 Śp. Zofia Urbanowicz – 33 rocz. śm., Adam Urbanowicz; Michalina i Aleksander Mieczkowscy oraz Mieczysław Siwko
Intencje Mszy Świętych (17.09 – 23.09.2018r.)
Tagi:    

Dodaj komentarz