Poniedziałek 1.10.2018 Łk 9,46-50

07:00 Śp. Bernarda Orędowicz
08:30 Śp. Maria Kaliowska -1 gr.
08:30 Śp. Jan Józefczyk – 2 gr.
18:00 Śp.. Robert Jakubowski – 21 gr.
18:00 Śp. Stanisław Jaworski, Katarzyna, Jan, Bronisław, Jan, Teresa i zmarli rodzice
18:00 Śp. Kacper, Józefa, Wiktoria, Mieczysław, Mieczysław oraz Szymon i Helena

Wtorek 02.10.2018 Mt 18,1-5.10

07:00 W intencji czcicieli Matki Bożej
08:30 Śp. Maria Kalinowska – 2 gr.
08:30 Śp. Jan Józefczyk – 3 gr.
18:00 Śp. Genowefa Marszałkowska – 30 dzień po pogrzebie
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 22 gr.
18:00 Śp. Andrzej Huszcza -10 miesiąc po śmierci
18:00 Śp. Jadwiga, Bernard, Czesław, Ryszard Janowicz; Helena i Alojzy Malinowscy

Środa 03.10.2018 Łk 9,57-62

07:00 0 łaskę wiary dla: Mariusza, Karola i Lidii
08:30 Śp.Jan Józefczyk – 4 gr.
08:30 Dziękczynna za 35 lat pożycia małżeńskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo. i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry i Zbigniewa Jakubiak
18:00 Śp. Maria Kalinowska – 3 gr.
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 23 gr.
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP

Czwartek 04.10.2018 Łk 10,1-12

07:00 Śp. Florian, Jadwiga, zm. z rodzin Godlewskich i Karatkiewicz, dusze czyśćcowe
07:00 Śp. Jerzy Wiczenbach, rodzice i teściowie z obojga stron
08:30 Śp. Jan Józefczyk – 5 gr.
08:30 Śp. Zofia Orłowska – 30 dzień po śmierci
18;00 Śp. Bogumiła Piasecka – 30 dzień po śmierci
18:O0 Śp, Maria Kalinowska -4 gr.
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 24 gr.
18:00 Śp. Jadwiga Wesołowska i Henryk Kliński

Piątek O5.10.2018 Łk 10 ,13-16

07:00 Śp. Józefczyk-6.gr.
07:00 Śp. Tadeusz Orzeł – 2 m-ce po śmierci
08:30 Za członków Straży Honorowej N.S.P.J. i wszystkich czcicieli Serca Bożego by nie ustawiali w szerzeniu Jego chwały, czci i miłości
08:30 Śp. Maria Kalinowska – 5 gr.
16:30  
18:00 Śp. Józef Kończyk oraz zmarli z rodziny  
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 25 gr.  
18:00 Śp. Stanisław Tekliński, Antoni Orłowski, Marta i Paweł Trawińscy  

Sobota 06.10.2018 Łk 10,17-24

 
07:00 Śp. Jan Józefczyk – 7 gr.  
07:00 Śp. Bronisław i Władysław Zalewscy oraz zmarli z rodzin: Kamrowskich, Zalewskich, Glinieckich  
08:30 Śp. Halina Mazurowska – 30 dzień po śmierci  
08:30 Za dzieci Róż Różańcowych – aby modlitwa umacniała dzieci w wierze oraz umacniała w miłości ich rodziny  
18:00 Śp. Robert Jakubowski – 26 gr.  
18:00 Śp. Aneta Ozygała  
18:00 Śp. Maria Kalinowska – 6 gr.  
Niedziela 07.10.2018 Mk 10,2-16  
07:00 Śp. Bogdan Dąbkowski  
08:30 Śp. Stanisław, Henryk, Lucyna Skrobun  
08:30 Śp. Jan Józefczyk – 8 gr.  
10:00 Dziękczynna Bogu Ojcu Wszechmogącemu za Jego Miłość i Miłosierdzie  
10:00 Śp. Grażyna Lach  
10:00 Śp. Maria Kalinowska – 7 gr.  
11:30 Śp. Anna Grzejszczak  
11:30 Śp. Robert Jakubowski – 27 gr.  
13:00 Śp. Zofia Czerniawska oraz zmarli z rodzin z obojga stron  
18:00 Śp. Barbara i Roman Studzińscy  
Intencje Mszy Świętych (01.10 – 07.10.2018r.)
Tagi:    

Dodaj komentarz