Poniedziałek 05.11.2018 Łk 14,12-14
07:00  
08:30 Śp. Schramke Gerard – 20 rocz. śm; Schramke Krystyna; Teresa i Zbigniew Cyprianik; Genowefa Cholipska; Robert Lewandowski; Danuta Wiśniewska
08:30 Śp. Bolesław i Zdzisław oraz wszyscy zmarli z rodziny Wiktoruk
18:00 Śp. Ks. Bp Andrzej Śliwiński, zmarli Kanonicy Kapituły Katedralnej i zmarli profesorowie WSD
18:00 Śp. Jadwiga Zacharek – we wspomnienie urodzin; Józef Zacharek – 38 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny
18:00 Śp. Halina Hajdukiewicz – Dremel – 5 gr
18:00 Msza zbiorowa za Zmarłych
Wtorek 06.11.2018 Łk 14, 15-24
07:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Ks. Marcina Pinkiewicza – intencja z okazji imienin
07:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Ks. Marcina Szczęsnego – intencja z okazji imienin
08:30 Śp. Zygmunt Traczyk – 8 m-cy po śmierci; rodzice: Józef, Stefania i Jadwiga
08:30 Śp. Lucyna Kiełczewska – 30 dzień po śmierci
18:00 Dziękczynna Bogu Ojcu Wszechmogącemu za Jego Miłość i Miłosierdzie z prośba o zdrowie dla Aleksandry
18:00 Śp. Halina Hajdukiewicz-Dremel – 6 gr
18:00 Msza zbiorowa za Zmarłych
Środa 07.11.2018 Łk 14, 25-33
07:00 Śp. Helena Kucharska – 30 dzień po śmierci
07:00 O nowe powołania do Zgromadzenia Sióstr św. Józefa
08:30 Śp. Sławomir Pawłowski – 24 rocz. śm.
08:30 Śp. Halina Hajdukiewicz-Dremel – 7 gr
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Tomasza Teklińskiego
18:00 Msza zbiorowa za Zmarłych
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek 08.11.2018 Łk 15, 1-10
07:00 Śp. Zdzisław Gonkowski
07:00 O Miłosierdzie Boże dla zmarłych z rodzin Sióstr św. Józefa
08:30 Śp. Modesta(k) Stelmaczonek – 1 rocz. śm.
08:30 Śp. Marian Kalita – 23 rocz. śm., Stefan, Zofia oraz Waldemar, Aniela i Henryk Żwan
18:00 Śp. Tadeusz Pętlicki – 30 dzień po śmierci
18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Stefanii Teklińskiej
18:00 Śp. Halina Hajdukiewicz-Dremel – 8 gr
18:00 Msza zbiorowa za zmarłych
Piątek 09.11.2018 J 2, 13-22
07:00 Śp. Tadeusz Orzeł – 3 m-ce po śmierci
07:00  
08:30 Śp. Danuta Dolega – 25 rocz. śm. i zmarli z rodzin: Rutkowskich i Liszewskich
08:30  
18:00 Śp. Józef Sugalski – 5 rocz. śm. oraz Irena i Janusz
18:00 Śp. Halina Hajdukiewicz-Dremel – 9 gr
18:00 Msza zbiorowa za Zmarłych
Sobota  10.11.2018 Łk 16,9-15
07:00  
08:30 Śp. Leokadia, Mieczysław i Ryszard Bąk
08:30 Rez.
18:00 Fabian Ciepołowski – 3 rocz. śm., Janina Ciepołowska – 15 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny
18:00 Śp. Halina Hajdukiewicz-Dremel – 10 gr
18:00 Msza zbiorowa za zmarłych
Niedziela 11.11.2018 Mk 12, 38-44
07:00 Śp. Stanisław Kochanowski – 20 rocz. śm.
08:30 Śp. Wojciech Wierzchowski – 1 rocz. śm.
08:30 Śp. Maria Musiał-Nowaczyk
08:30 Dziękczynna za 66 lat życia Alicji-Izabeli z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata życia.
10:00 Msza Święta za Ojczyznę
10:00 Śp. Halina Hajdukiewicz-Dremel – 11 gr
10:00 Śp. Bogumiła(k) Rutkowska – intencja od córki Teresy z mężem i dziećmi oraz Sylwester Rutkowski
10:00 Śp. rodzice: Krystyna Micuda – 4 rocz. śm., Piotr Micuda oraz zmarli z obojga stron
11:30 Śp. Marianna Pawłowska; Marianna i Bronisław Macutkiewicz; Franciszka(k) i Władysław Romanowscy; Jan Józefowicz; Stanisław Buda
11:30 Śp. Lidia Ulatowska-Madujska
13:00 Msza Święta Chrzcielna
18:00 Msza zbiorowa za zmarłych
Intencje Mszy Świętych (05.11 – 11.11.2018r.)
Tagi:    

Dodaj komentarz