Poniedziałek
22.04.2019
Mt 28,8-15
07:00 Śp. Bronisława i Władysław Zalewscy i dusze w czyśćcu cierpiące
08:30 Śp. Mieczysław Tymiński i zmarli rodzice z obojga stron
08:30 Śp. Kazimiera Chabecka i zmarli z rodziny
10:00 Śp. Anna, Danuta i zmarli rodzice
10:00 Dziękczynna za 3 l. małżeństwa Żanety i Wojtka, za dar macierzyństwa z prośbą o Boże bł. dla Jubilatów i w dniu imienin Wojciecha oraz ich syna Franciszka – intencja od babci Uli
11:30 Śp. Leokadia Wiśniewska, Władysław Wiśniewski
11:30 Śp. Marianna i Piotr Śpica, Jerzy, rodzice i krewni z obojga stron
11:30 O Boże bł. dla Marka i jego rodziny z okazji 50. urodzin, dziękując za otrzymane łaski
13:00 Msza święta chrzcielna
18:00 Śp. Genowefa Głowacka, zmarli z rodzin Głowackich, Ejsymontów, Janiszewskich i Nałęczów
Wtorek
23.04.2018
J 20,11-18
07:00 Śp. Jerzy Byzdra, Lidia Stankiewicz, rodzice, teściowie i rodzeństwo
07:00 O zdrowie, wytrwałość i moc Ducha Świętego w trudach codziennej posługi pasterskiej dla Ks. Bpa Wojciecha – intencja od Żywego Różańca
08:30 Śp. Stanisław Stradowski – po pogrzebie z dnia 18.04.2019
18:00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Ks. Bpa Wojciecha Skibickiego – intencja z okazji imienin
18:00 Śp. Jerzy Karwowski oraz rodzice z obojga stron
18:00 Śp. Leon Kudlak, Helena, rodzice, rodzeństwo z obojga stron i dusze czyśćcowe
18:00 Śp. Ryszard Walendykiewicz, zmarli z rodzin Walendykiewicz i Czernik oraz rodzice z obojga stron
Środa
24.04.2019
Łk 24,13-35
07:00 Śp. Jadwiga, Florian i zmarli z rodzin Godlewskich i Karatkiewicz oraz dusze czyśćcowe
07:00 Śp. Wacław Bazylak – 30 dzień po pogrzebie
08:30 Śp. Krystyna Dahlke – 30 dzień po pogrzebie
18:00 Śp. Arkadiusz i Waleria Fietkiewicz
18:00 Sp. Marek Małczyński
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek 25.04.2019
Łk 24,35-48
07:00  
08:30 Śp. Eleonora Lepiesza – 30 dzień po pogrzebie
18:00 Śp. Natalia Wołynko – 30 dzień po pogrzebie
18:00 O Boże bł., łaski, opiekę Maryi dla ks. Jarosława Łukaszewskiego z ok. imienin
18:00 Śp. Edmund Nocoń i Jan Nowak
18:00 O Boże bł., opiekę Maryi i łaski dla ks. Marka Piedziewicza z okazji imienin
Piątek
26.04.2019
J 21,1-14
07:00 O zdrowie i Boże bł. dla s. Samaritany z okazji imienin
07:00 Śp. Mirosław Sawka
08:30 O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla rodziny Banaś
18:00 Śp. Zbigniew Kłosieski, Janina i Czesław Pryłowscy
18:00 Śp. Helga Zemło
18:00 Dziękczynna za 50. lat małżeństwa Zofii i Józefa Radzikowskich z prośbą o Boże bł., opiekę Maryi, zdrowie i łaski na dalsze lata życia dla Jubilatów i rodziny
Sobota
27.04.2019
Mk 16,9-15
07:00 Śp. Arkadiusz Lubowiecki
08:30 Śp. Anastazja i Tadeusz Laskowscy, Krystyna Laskowska
18:00 Msza święta ślubna
Niedziela
28.04.2019
J 20,19-31
07:00 Dziękczynna za zdrowie Elżbiety z prośbą o Boże bł.
08:30 O Boże bł., potrzebne łaski dla ks. Marka Piedziewicza z okazji imienin – intencja od Kręgu Biblijnego
08:30 O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla kapłanów
10:00 Śp. Jerzy Śledź
10:00 Śp. Roman Michalski oraz rodzice z obojga stron – intencja od żony z rodziną
11:30 Śp. Stanisław Kurszewski, Tadeusz Kosznik, Anna Hennig, Brunon Hennig
11:30 Śp. Jerzy Zieliński i Emilia Zielińska oraz zmarli z rodzin z obojga stron
13:00 Msza Święta Chrzcielna
18:00 Śp. Marianna Andruszkiewicz, Julian Andruszkiewicz
Intencje mszalne (22-28.04.2019)

Dodaj komentarz