Poniedziałek
16.09.2019
Łk 4,1-10 lub J 17,11b-19
07:00 Dziękczynna w 2 rocznice ślubu Magdy i Pawła Wierzbickich z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i ich córek Marysi i Oliwii
07:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla siostry Kordiany z okazji imienin
08:30 Śp. Wojciech Duszka
18:00 Śp. Teresa Bunda – 9 rocz. śm.
18:00 Śp. Helmut – Józef Kalinowski – 2 rocz. śm. oraz zmarli z rodzin: Kalinowskich i Sepetowskich
Wtorek
17.09.2019
Łk 7,11-17
07:00  
07:00 O Zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla siostry Kordiany z okazji imienin
08:30 Śp. Jan Owieśny – 30 dzień po śmierci
18:00 Dziękczynna za 50 lat życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski na dalsze lata życia dla Joanny
18:00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Michała w 10 urodziny
18:00 O dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Anny w czasie przygotowania  do egzaminów na asesurę.
Środa
18.09.2019
Łk 2,41-52
07:00 Śp. Patryk Ogrodnik
07:00  
08:30 Śp. zmarli z rodzin: Mackiewicz, Wojcinowicz i Michno
18:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi Królowej Polski oraz wstawiennictwo św. Stanisława Kostki i bł. Karoliny dla Kapłanów, sióstr Zakonnych i Braci Zakonnych
18:00 Śp. Ewa Stancel – 12 rocz. śm., Monika i Władysław Rochoń, Jadwiga i Edward Nowak, Hanna Kochanowicz, Mikołaj Kakojejko, Kazimierz Drozdowski, Stanisław Machura, Aniela, Józef i Aleksander Starańczak, Wiktoria i Agnieszka
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek
19.09.2019 
Łk 7,36-50
07:00 Śp. Helga Lewandowska
07:00  
08:30 Śp. Edward Nocoń
18:00 Śp. Henryk Burakowski – 5 rocz. śm., Gertruda i Jan Burakowscy, Gabriela Skowrońska
18:00 Śp. Bernadeta Majewska – 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Waleria, Alojzy, Edmund i Henryk Raczyńscy; Henryk Myszkier; Arkadiusz Lubowiecki; Marzena Tułodziecka oraz dziadkowie i babcie z obojga stron
Piątek
20.09.2019
Łk 8,1-3 lub Mt 10,17-22   
07:00 Śp. Henryka(k) Izdebska
07:00  
08:30  
18:00 O łaskę Pana Boga w sprawie wiadomej
18:00 Śp. Henryk Dończyk – 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Edward Jaworski – 30 dzień po śmierci
Sobota
21.09.2019
Mt 9,9-13
07:00 Śp. Paweł Żmudzki
07:00  
08:30 Śp. Marianna Muniak – intencja od rodziny Furgów
18:00 Śp. rodzice: Jadwiga – 35 rocz. śm., Marek – 28 rocz. śm. Bijak; Julia, Stella i Jan Rogowscy; Konrad Biedrzycki; Maria, Piotr, Józef i Henryk Cegiel oraz zmarli dziadkowie z obojga stron
18:00 Śp. Zbigniew Gerej – 7 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron
18:00 Dziękczynna z okazji zawarcia związku małżeńskiego Stanisławy(k) i Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Jubilatów i ich synów
Niedziela
22.09.2019
Łk 16,1-13 lub Łk 16,10-13
07:00 Śp. Teresa Rydzkowska – 1 gr
08:30 Śp. Zofia Urbanowicz – 34 rocz. śm., Adam Urbanowicz; Michalina i Aleksander Mieczkowscy oraz Mieczysław Siwko
08:30 Dziękczynna za 50 lat pożycia małżeńskiego Janiny i Leona Zazula z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata życia
10:00 Śp. mama – Aurelia Jęsiak i Mateusz – we wspomnienie imienin; tata – Edward i wszyscy zmarli z rodzin z obojga stron
10:00 Śp. Irena Muła – 2 rocz. śm.
11:30 Śp. Władysław Golonka – 8 rocz. śm. oraz zmarli z rodzin z obojga stron
11:30 Śp. Krystyna Kępińska – 2 m-ce po śm. – intencja od Grzegorza, Sławomira, Dariusza i Ewy
13:00 Odnowienie ślubów zakonnych – siostry Łucji
18:00 Śp. Teresa Klimczak – 5 rocz. śm.
Intencje mszy świętych (16-22.09.2019)

Dodaj komentarz