Poniedziałek
23.09.2019
Łk 8,16-18 lub Mt 16,24-27
07:00 Śp. Henryk Oracz – 15 rocz. śm., Maria Oracz – 3 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron
07:00 Śp. Grażyna Marzec – w dniu pogrzebu
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 2 gr
18:00 Śp. Tadeusz Opałka – intencja od rodziny Dymek i Małysków
18:00 Śp. Stanisław Sokołowski – 50 rocz. śm. i wszyscy zmarli z rodziny Sokołowskich
18:00 W intencji Magdaleny – o uwolnienie od obciążenia pokoleniowego
Wtorek
24.09.2019
Łk 8,19-21
07:00 Śp. Teresa Rydzkowska – 3 gr
07:00  
08:30 Śp. Marianna Depka, Genowefa Równicka, Tadeusz Równicki
18:00 Śp. Robert Kowalski – 1 rocz. śm., Urszula, Jan i Michał Kowalscy, Anna i Mieczysław Walewscy, Wanda Dubanowska, Józef Biegański, Krystyna Ożarowska
18:00 Śp. Halina Wacińska – 30 dzień po śmierci
18:00 W intencji Magdaleny – o uwolnienie od obciążenia pokoleniowego  
Środa
25.09.2019
Łk 9,1-6 lub Mt 16,24-27 
07:00 Śp. Aniela Leśniewska
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 4 gr
18:00 Śp. Kornelia Miałkowska – 6 rocz. śm.
18:00 Śp. Bogusława (k) Beyer – we wspomnienie urodzin
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP  
Czwartek
26.09.2019
Łk 9,7-9
07:00 Śp. Marian Bachanek – 7 rocz. śm. oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
07:00 Śp. Stanisław Kartuszyński – 30 dzień po śmierci
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 5 gr
18:00 Śp. Barbara Woźna – 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Bogusław Wróblewski – 1 rocz. śm.
18:00 Śp. Kazimiera (k) Karwowska – 30 dzień po śmierci
Piątek
27.09.2019
Łk 9,18-22 lub Mt 9,35-38
07:00 Śp. Tadeusz Chyła – 16 rocz. śm., rodzice, teściowie, rodzeństwo z obojga stron
07:00  
 08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 6 gr
18:00 Śp. Aneta Ozygała – 2 rocz. śm.
18:00 Śp. Zbigniew Jaroszek i zmarli z rodziny Jaroszków
18:00 W intencji Magdaleny – o uwolnienie od obciążenia pokoleniowego
Sobota
28.09.2019
Łk 9,43b-45 lub Mt 10,34-39
07:00 Śp. Helga Lewandowska
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 7 gr
12:00 Msza za Ojczyznę – w intencji żołnierzy NSZ
18:00 Śp. Robert Paulson – 2 rocz. śm.
Niedziela
29.09.2019
Łk 16,19-31
07:00 Śp. Władysław Kozaczuk – 5 rocz. śm., rodzice i rodzeństwo z rodziny: Piotrowskich i Kozaczuków
08:30 Śp. Jan Koch oraz zmarli z rodziny Kudlików i Kochów
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 8 gr
10:00 Sp. Franciszek Nitkiewicz
10:00 Śp. Waleria czajkowska – 39 rocz. śm., Jan Czajkowski – 42 rocz. śm.
11:30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii Baturewicz
11:30 Śp. ks. Jan Graszek, rodzice: Monika i Józef, mąż – Bronisław Szczepański i brat – Józef
13:00 Śp. Janina Fornalska – 3 rocz. śm., Józef Fornalski – 19 rocz. śm., Helena i Jan Karpińscy
18:00 Śp. Ryszard Dubikowski – 20 rocz. śm., Janina Dubikowska – 15 rocz. śm., rodzice z obojga stron
Intencje Mszy Świętych (23-29.09.2019)

Dodaj komentarz