Poniedziałek
30.09.2019
Łk 9,46-50 lub Mt 13,47-52
07:00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla siostry Miriam
07:00 Śp. Kazimierz, Franciszka, Franciszek
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 9 gr.
18:00 Śp. Henryk Seroczyński – 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Zbigniew Tarnowski – 30 dzień po śmierci
18:00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla siostry Miriam
Wtorek
01.10.2019
Łk 9,51-56 lub Mt 18,1-4  
07:00 O Boże bł. i opiekę Maryi dla Zosi, powrót do zdrowia i dobry przebieg leczenia
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 10 gr.
18:00 Śp. Patryk, Jan i Weronika Dziekan
18:00 Śp. Jan Piotrowski, Krystyna Piotrowska i brat Mikołaj
18:00 Śp. Jerzy Wiczenbach i rodzice z obojga stron
18:00 Śp. Kacper, Józefa, Wiktoria, Mieczysław, Aleksander i Tekla, Eleonora, Mieczysław
Środa
02.10.2019
Mt 18,1-5.10
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 11 gr.
18:00 Śp. Bożena Wiśniewska – katechetka
18:00 Sp. Stanisław Jaworski, Katarzyna, Jan, Bronisław, Jan, Teresa i zm. rodzice
18:00 O Boże bł. dla Stefanii Teklińskiej
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek
03.10.2019
Łk 10,1-12
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 12 gr.
18:00 Śp. Michał Szegda – 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Janina i Stefan Ciecierscy, ich rodzice z obojga stron
18:00 O Boże bł. dla Tomasza Teklińskiego
Piątek
04.10.2019
Łk 10,13-16 lub Mt 11,25-30   
07:00 Śp. Florian, Jadwiga, zmarli z rodzin: Godlewskich, Karatkiewicz oraz dusze czyśćcowe
07:00 Za wstawiennictwem św. Franciszka o Boże bł. dla Sióstr św. Józefa oraz o powołania do Zgromadzenia
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 13 gr.
08:30 Za czcicieli NSPJ, aby ubóstwo głoszone przez św. Franciszka z Asyżu – patrona Staży Honorowej – zawsze przyświecało ich czynom i słowom
16:30  
08:00 Śp. Jadwiga Wesołowska
18:00 Śp. Ludwika Golikow – 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Eliza Drop – 30 dzień po śmierci
Sobota
05.09.2019
Łk 10,17-24 lub Mt 11,25-30
07:00 Śp. Teresa Rydzkowska – 14 gr.
07:00 O łaskę wiary za wst. Maryi i Boże bł. dla Mariusza w rocznicę urodzin
08:30 Aby przykład dzieci będących w Różach Różańcowych pociągał wszystkie dzieci do modlitwy Różańcowej i wyjednywał opiekę Matki Bożej- int. od Rodziców Róż Różańcowych Kościoła Domowego
18:00 Dziękczynna za 60. lat pożycia małżeńskiego Hanny i Tadeusza, z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski dla małżonków oraz całej rodziny
18:00 Śp. Władysława Turowska, Feliks i Stanisława Śliwińscy, Aleksander i Janina Giedrojć
18:00 Śp. Michał Rubel, Julian, Bronisława i Józef Milusz, Jadwiga i Wanda Poźniak
Niedziela
06.10.2019
Łk 17,5-10 
07:00 Śp. Bronisława Zalewska, Władysław Zalewski
08:30  
08:30 Śp. Zofia Błaszczyk, Aleksy Łęgowski, Stanisława Skudlik, Adam Kustra, zmarli z rodzin: Kustra, Łęgowskich, Borowskich, Błaszczyków
10:00 Dziękczynna Bogu Ojcu Wszechmogącemu za Jego Miłość i Miłosierdzie, z prośbą o bł. dla Edwardy-Anny i Mai
10:00  
11:30 Śp. Lucyna Kiełczewska, Wacław Kiełczewski.
11:30 O Boże bł., potrzebne łaski oraz opiekę Maryi dla Nikoli Krupa w 9. R. urodzin i całej rodziny
13:00 Śp. Jadwiga, Bernard, Czesław, Maria, Ryszard Janowicz, Helena i Alojzy Malinowscy
Śp. Teresa Rydzkowska – 15 gr.
Intencje mszalne (30.09-06.10.2019)

Dodaj komentarz