Poniedziałek
07.10.2019
Łk 10,25-37
lub Łk 1,26-38
07:00 Śp. Jerzy Ponichtera
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 16 gr
08:30 O rozkwit modlitwy różańcowej w naszej parafii i triumf Niepokalanego Serca Maryi oraz za Misje i Misjonarzy – Intencja od Żywego Różańca
18:00 Śp. Tadeusz Opałka – intencja od rodzin: Dymek i Małysków
18:00 Śp. Andrzej Szereszewski – 1 rocz. śm. oraz Rafał Szereszewski
Wtorek
08.10.2019
Łk 10,38-42
07:00 Śp. Patryk Ogrodnik
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 17 gr
18:00 Śp. mama – Aleksandra Bukowska – we wspomnienie 100 rocznicy urodzin oraz 11 rocz. śm. i wszyscy zmarli z rodziny
18:00 Śp. Jan Bieńkowski – 28 rocz. śm., Jadwiga Malinowska oraz zmarli z rodzin: Bieńkowskich i Wilochów
18:00 Śp. Alfred Sokołowski – 30 dzień po śmierci
Środa
09.10.2019
Łk 11,1-4
lub Mt 25,14-23 
07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla: Małgorzaty, Krystyny i Katarzyny
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 18 gr
18:00 Śp. Anna Grzejszczak – we wspomnienie urodzin; Eugeniusz Grzejszczak
18:00 O dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Anny w dniu zdawania egzaminów końcowych na asesurę
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek
10.10.2019
Łk 11,5-13
07:00 W intencji osób chorujących psychicznie, ich rodzin i opiekunów, podopiecznych, kadry, zmarłych uczestników oraz terapeutki Środowiskowego Domu Samopomocy – Filia Nr 3, ul. Zamkowa 16A w Elblągu
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 19 gr
18:00  
18:00 Śp. Maria Ogonowska – 1 rocz. śm.
18:00 Rez.
18:00 Śp. Bernadetta i Alfons Witkowscy oraz Jakub i Janusz Kazimierczak
Piątek
11.10.2019
Łk 11,15-26
07:00 Dziękczynna za 102 lata życia Wiktora Dobruka i 90 lat życia Władysławy(k) Dobruk z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 20 gr
18:00 Śp. Tadeusz Opałka – 30 dzień po śmierci
18:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla syna Eugeniusza z prośbą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o dalszą opiekę nad jego życiem.
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota
12.10.2019
Łk 11,27-28 
07:00 Śp. Janina Miara – 30 dzień po śmierci
07:00  
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 21 gr
18:00 Dziękczynna z okazji urodzin Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Jubilata, jego żony i synów
18:00 O zdrowie dla Wandy Bebel i pomyślność dla rodziny oraz potrzebne łaski
18:00 Śp. Patryk Siemież – 30 dzień po śmierci
Niedziela
13.10.2019
Łk 17,11-19
07:00 Śp. Helena i Ambroży Szulis i zmarli z rodziny Szulisów
08:30 Dziękczynna w intencji Jadwigi z okazji imienin i 80 rocznicy urodzin z prośbą o opiekę, miłość  i błogosławieństwo Matki Bożej na dalsze  lata życia dla Jubilatki oraz całej jej rodziny.
08:30 Śp. Teresa Rydzkowska – 22 gr
08:30 Śp. Genowefa Stasiuk – 2 rocz. śm.
10:00 Śp. tata – Edward Jęsiak – we wspomnienie imienin, mama – Aurelia, Mateusz, Ryszard oraz wszyscy zmarli z rodzin z obojga stron
10:00 Śp. Antoni Pogorzelski
11:30 Dziękczynna Bogu Ojcu Wszechmogącemu za rodziców Śp. Elżbietę i Klemensa Zimnoch – składają: córka i synowie z rodzinami
11:30 Śp. Tadeusz Pętlicki – 1 rocz. śm.
11:30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zofii Kuleszy z okazji 80 urodzin.
13:00 Msza Święta chrzcielna
18:00 Śp. Kazimierz Groszewski – 2 rocz. śm. oraz rodzice: Maksymilian – 33 rocz. śm. i Maria – 29 rocz. śm.
Intencje Mszy świętych (7-13.10.2019)

Dodaj komentarz